Město Betlém máme velmi často spojeno s Vánoci. S oslavou narození Spasitele. Nepatrné městečko, a přitom tak významné. V Betlémě na svět přichází jediný Boží Syn, Ježíš Kristus. Opouští nádherné nebe, stává se člověkem a přichází na jistou smrt. Zástupnou smrt za každého člověka, abychom my nemuseli navěky zahynout a prožívat věčnost bez Pána Boha. Tento plán záchrany připravil Pán Bůh. Dokonalý a jedinečný plán, který došel naplnění na Golgotě. Bez Vánoc by nebyly Velikonoce. Jaká je to naděje pro každého člověka, který žije zde na zemi. Spasitel a jeho dílo záchrany jsou skutečností a nabídka nového života platí pro každého člověka. Stačí přijmout!
Drahý Pane, jsme vděčni, že ti smíme děkovat za tvůj příchod na naši zem každý den, nejenom o Vánocích.